Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34865627
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
326.709 RON
Profit net
26.312 RON
Capitaluri proprii
2.618 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 247.121 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 75.722 RON | 88.936 RON | 106.159 RON | 220.524 RON | 105.110 RON | 96.459 RON | 174.755 RON | 135.400 RON | 178.773 RON | 326.709 RON |
| Profit net | -3.649 RON | -56.467 RON | -61.623 RON | -173.885 RON | -9.511 RON | -87.850 RON | -15.025 RON | 23.169 RON | 369.677 RON | -8.779 RON | 26.312 RON |
| Total active | 1.139 RON | 20.678 RON | 14.396 RON | 10.105 RON | 14.633 RON | 3.496 RON | 9.995 RON | 21.073 RON | 36.444 RON |
Comparație cu 902 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.963 RON |
| 55.340 RON |
| Active imobilizate | 1.131 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.452 RON |
|---|
| Active circulante | 8 RON | 20.678 RON | 14.396 RON | 10.105 RON | 14.633 RON | 3.496 RON | 9.995 RON | 21.073 RON | 36.444 RON | 30.963 RON | 51.888 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.449 RON | -59.916 RON | -121.539 RON | -295.425 RON | -304.885 RON | -392.735 RON | -407.760 RON | -384.591 RON | -14.914 RON | -23.694 RON | 2.618 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.588 RON | 80.594 RON | 135.935 RON | 305.530 RON | 319.518 RON | 396.231 RON | 417.755 RON | 405.664 RON | 51.716 RON | 55.057 RON | 53.246 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 4 | 5 | 10 | 9 | 7 | 3 | 4 | 4 | 3 | 5 |
|---|