Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 apr. 2020 și 15 mar. 2021.
Transport panouri expozitionale
Profile din lemn
Servicii de reconditionare si reparare sevalete
ACHIZITIE LUCRARI REPARATII ACOPERIS CGT
Furnizare masca calorifer
Reconditionare si repara usi din lemn si elemente metalice (balustrazi si grilaje).
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35048842
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SIPOS ANDREI
Prin: SIPOS ANDREI
Prin: SIPOS ANDREI
Prin: SIPOS ANDREI
Prin: SIPOS ANDREI
Prin: SIPOS ANDREI
Prin: SIPOS ANDREI
Prin: SIPOS ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
26.400 RON
Profit net
-36.888 RON
Capitaluri proprii
833 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 87.853 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.670 RON | 46.935 RON | 74.259 RON | 55.531 RON | 69.360 RON | 140.303 RON | 125.810 RON | 85.730 RON | 54.244 RON | 26.400 RON |
| Profit net | 146 RON | -2.103 RON | 18.094 RON | -11.544 RON | 1.425 RON | 56.647 RON | 53.157 RON | -6.194 RON | -8.461 RON | -36.888 RON |
| Total active | 5.429 RON | 14.695 RON | 18.218 RON | 13.774 RON | 16.138 RON | 71.977 RON | 127.548 RON | 83.211 RON | 64.760 RON | 833 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 180 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 16), pentru anul 2024.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.683 RON |
| — |
| Active circulante | 5.429 RON | 14.695 RON | 18.218 RON | 13.774 RON | 16.138 RON | 71.977 RON | 127.548 RON | 83.211 RON | 61.077 RON | 833 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 346 RON | -1.757 RON | 16.337 RON | 4.793 RON | 6.218 RON | 62.865 RON | 116.022 RON | 78.249 RON | 58.917 RON | 833 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.083 RON | 14.952 RON | 1.881 RON | 8.981 RON | 9.920 RON | 9.112 RON | 11.526 RON | 4.962 RON | 5.843 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|