Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35067828
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ABRUDAN ADRIAN
Prin: ABRUDAN ADRIAN
Prin: ABRUDAN ADRIAN
Prin: ABRUDAN ADRIAN
Prin: ABRUDAN ADRIAN
Prin: ABRUDAN ADRIAN
Prin: ABRUDAN ADRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.513.644 RON
Profit net
-25.588 RON
Capitaluri proprii
758.132 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.536.087 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 8.333 RON | — | — | — | — | 4.285.775 RON | 170.371 RON | 594 RON | 1.513.644 RON | — |
| Profit net | -836 RON | -22.358 RON | -25.785 RON | -27.347 RON | -879 RON | -922 RON | 2.095.816 RON | 121.262 RON | -26.789 RON | 260.435 RON | -25.588 RON |
| Total active | 928 RON | 3.250 RON | 1.797 RON | 10.977 RON | 11.031 RON | 10.181 RON | 3.935.022 RON | 2.350.128 RON | 1.677.915 RON | 829.188 RON |
Comparație cu 2277 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2024.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 775.852 RON |
| Active imobilizate | 728 RON | 728 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 2.522 RON | 1.797 RON | 10.977 RON | 11.031 RON | 10.181 RON | 3.935.022 RON | 2.350.128 RON | 1.677.915 RON | 829.188 RON | 775.852 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -636 RON | -22.994 RON | -47.942 RON | -75.290 RON | -76.169 RON | -77.091 RON | 2.018.700 RON | 2.139.962 RON | 1.550.717 RON | 783.720 RON | 758.132 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.564 RON | 26.244 RON | 49.739 RON | 86.267 RON | 87.200 RON | 87.272 RON | 1.916.322 RON | 210.166 RON | 127.198 RON | 45.468 RON | 17.720 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|