Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35216024
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Prin: STOLERIU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
1.279 RON
Capitaluri proprii
143.047 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 1.936.491 RON | 1.347.901 RON | 1.539.730 RON | 792.128 RON | 562.201 RON | 619.322 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -85 RON | 42.382 RON | 23.753 RON | 27.119 RON | 16.239 RON | -3.883 RON | 32.476 RON | -600 RON | 1.547 RON | 2.621 RON | 1.279 RON |
| Total active | 115 RON | 299.222 RON | 538.191 RON | 810.558 RON | 247.007 RON | 153.979 RON | 142.118 RON | 137.633 RON | 139.325 RON | 142.009 RON | 143.149 RON |
Comparație cu 236 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 115 RON | 299.222 RON | 538.191 RON | 810.558 RON | 247.007 RON | 153.979 RON | 142.118 RON | 137.633 RON | 139.325 RON | 142.009 RON | 143.149 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 115 RON | 42.497 RON | 66.250 RON | 93.369 RON | 109.607 RON | 105.725 RON | 138.201 RON | 137.601 RON | 139.148 RON | 141.769 RON | 143.047 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 261.425 RON | 471.941 RON | 708.026 RON | 137.227 RON | 48.385 RON | 3.917 RON | 32 RON | 177 RON | 240 RON | 102 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 29 | 19 | 14 | 9 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|---|