Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35289344
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FEHER IOAN
Prin: FEHER IOAN
Prin: FEHER IOAN
Prin: FEHER IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
325.570 RON
Profit net
-52.398 RON
Capitaluri proprii
-330.119 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 240.969 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 43.965 RON | — | 65.640 RON | — | 98.439 RON | — | 21.898 RON | — | 325.570 RON | — |
| Profit net | -1.592 RON | -13.435 RON | 0 RON | -31.407 RON | -75.315 RON | -22.862 RON | -23.061 RON | -7.235 RON | -54.314 RON | -9.585 RON | -52.398 RON |
| Total active | 181 RON | 2.778 RON | — | 5.034 RON | 7.470 RON | 23.049 RON | 16.531 RON | 22.742 RON | 41.364 RON | 51.267 RON |
Comparație cu 632 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 29.383 RON |
| Active circulante | 181 RON | 2.778 RON | — | 5.034 RON | 7.470 RON | 23.049 RON | 16.531 RON | 22.742 RON | 41.364 RON | 51.267 RON | 29.383 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.392 RON | -14.827 RON | 0 RON | -84.737 RON | -160.664 RON | -183.526 RON | -206.587 RON | -213.822 RON | -268.136 RON | -277.721 RON | -330.119 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.573 RON | 17.605 RON | 0 RON | 89.771 RON | 168.134 RON | 206.575 RON | 223.118 RON | 236.564 RON | 309.500 RON | 328.988 RON | 359.502 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | — | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|