Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35312706
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TURCU ANDREEA
Prin: TURCU ANDREEA
Prin: TURCU ANDREEA
Prin: TURCU ANDREEA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
73.980 RON
Profit net
6.259 RON
Capitaluri proprii
6.500 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 313.436 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.400 RON | 29.800 RON | 9.120 RON | 185.500 RON | 47.000 RON | 126.183 RON | 79.543 RON | 302.004 RON | 780.959 RON | 49.250 RON | 73.980 RON |
| Profit net | 25.604 RON | 21.043 RON | 2.263 RON | 175.256 RON | 43.165 RON | 105.374 RON | 57.078 RON | 270.308 RON | 341.144 RON | 10.521 RON | 6.259 RON |
| Total active | 26.804 RON | 35.312 RON | 2.653 RON | 179.709 RON | 47.923 RON | 113.720 RON | 61.040 RON | 290.836 RON | 584.475 RON | 88.310 RON | 94.250 RON |
Comparație cu 1167 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 4.927 RON |
| 68.469 RON |
| 53.438 RON |
| Active circulante | 26.804 RON | 35.312 RON | 2.653 RON | 179.709 RON | 47.923 RON | 113.720 RON | 61.040 RON | 290.836 RON | 579.548 RON | 19.841 RON | 40.812 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 25.804 RON | 34.476 RON | 2.503 RON | 177.759 RON | 47.923 RON | 108.037 RON | 57.318 RON | 275.608 RON | 341.384 RON | 30.475 RON | 6.500 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.000 RON | 836 RON | 150 RON | 1.950 RON | 0 RON | 5.683 RON | 3.722 RON | 15.228 RON | 243.091 RON | 57.835 RON | 102.714 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|