Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35639610
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
146.323 RON
Profit net
-142.488 RON
Capitaluri proprii
-338.121 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 182.895 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 131.629 RON | 107.170 RON | 57.600 RON | 20.288 RON | 88.938 RON | 184.490 RON | 164.053 RON | 129.732 RON | 212.662 RON | 146.323 RON |
| Profit net | 42.975 RON | -8.185 RON | -25.277 RON | -64.938 RON | 1.167 RON | 31.275 RON | -8.911 RON | -76.980 RON | -44.585 RON | -142.488 RON |
| Total active | 43.175 RON | 1.059 RON | 1.185 RON | 1.777 RON | 1.159 RON | 30.307 RON | 24.100 RON | 139 RON | 887 RON | -8.119 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 404 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 43.175 RON |
| 1.059 RON |
| 1.185 RON |
| 1.777 RON |
| 1.159 RON |
| 30.307 RON |
| 24.100 RON |
| 139 RON |
| 887 RON |
| -8.119 RON |
| Capitaluri proprii | 43.175 RON | -7.985 RON | -33.262 RON | -98.199 RON | -97.032 RON | -65.757 RON | -74.068 RON | -151.048 RON | -195.633 RON | -338.121 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 9.044 RON | 34.447 RON | 99.976 RON | 98.191 RON | 96.064 RON | 98.168 RON | 151.187 RON | 196.520 RON | 330.002 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 |
|---|