Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35740826
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KOVACS CSONGE REKA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
230.970 RON
Profit net
161 RON
Capitaluri proprii
92.645 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 256.631 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.105 RON | 3.054 RON | 34.747 RON | 61.643 RON | 54.265 RON | 60.370 RON | 123.309 RON | 147.671 RON | 276.839 RON | 230.970 RON |
| Profit net | 2.242 RON | 1.659 RON | 12.111 RON | -6.780 RON | 21.125 RON | 23.225 RON | 25.756 RON | 21.085 RON | 60.591 RON | 161 RON |
| Total active | 8.775 RON | 7.119 RON | 20.974 RON | 26.188 RON | 28.405 RON | 39.612 RON | 44.555 RON | 43.499 RON | 127.382 RON | 102.459 RON |
| Active imobilizate | 124 RON | — |
Comparație cu 754 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 98.923 RON |
| 70.101 RON |
| Active circulante | 8.651 RON | 7.119 RON | 20.974 RON | 26.188 RON | 28.405 RON | 39.612 RON | 44.555 RON | 43.499 RON | 28.459 RON | 32.358 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.442 RON | 4.101 RON | 16.212 RON | 9.432 RON | 15.614 RON | 38.839 RON | 43.258 RON | 31.893 RON | 92.484 RON | 92.645 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.333 RON | 3.018 RON | 4.762 RON | 16.756 RON | 12.791 RON | 773 RON | 1.297 RON | 11.606 RON | 34.898 RON | 9.814 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|