Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35762549
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONAŞCU ADRIANA
Prin: IONAŞCU ADRIANA
Prin: IONAŞCU ADRIANA
Prin: IONAŞCU ADRIANA
Prin: IONAŞCU ADRIANA
Prin: IONAŞCU ADRIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.000 RON
Profit net
1.841 RON
Capitaluri proprii
3.022 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 356.547 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 429.948 RON | 469.355 RON | 570.378 RON | 558.306 RON | 607.447 RON | 638.964 RON | 664.955 RON | 742.330 RON | 255.916 RON | 3.000 RON |
| Profit net | 415.635 RON | 450.422 RON | 535.444 RON | 514.835 RON | 567.235 RON | 596.336 RON | 627.040 RON | 690.235 RON | 187.941 RON | 1.841 RON |
| Total active | 439.259 RON | 561.929 RON | 620.023 RON | 601.998 RON | 946.145 RON | 683.116 RON | 674.289 RON | 748.472 RON | 188.965 RON | 3.806 RON |
| Active circulante | 439.259 RON | 561.929 RON |
Comparație cu 1087 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 620.023 RON |
| 601.998 RON |
| 946.145 RON |
| 683.116 RON |
| 674.289 RON |
| 748.472 RON |
| 188.965 RON |
| 3.806 RON |
| Capitaluri proprii | 415.835 RON | 487.309 RON | 535.684 RON | 515.075 RON | 567.475 RON | 597.812 RON | 627.280 RON | 690.475 RON | 188.181 RON | 3.022 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.424 RON | 27.540 RON | 35.873 RON | 37.563 RON | 328.294 RON | 34.006 RON | 33.729 RON | 44.571 RON | 784 RON | 784 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|