Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 sept. 2017 și 7 dec. 2023.
Tamplarie aluminiu cu plexiglas
Mentenanta tamplarie
Accesorii tamplarie PVC si AL, geam termoizolant
Tamplarie PVC cu geam termoizolant
Tamplarie PVC cu geam termoizolant
Tamplarie PVC si accesorii
Accesorii tamplarie termopan
TIMPLARIE PVC + ACCESORII
Tamplarie PVC cu geam termoizolant
GEMURI DE TERMOPAN, USA INTRARE, USI BIROU si USA HOL PVC CU GEAM TERMOIZOLANT
Tamplarie PVC cu geam termoizolant
Tamplarie PVC cu geam termoizolant
Tamplarie PVC cu geam termoizolant
Tamplarie Al si PVC
Tamplarie Al si PVC
Mentenanta si accesorii usi Al
Tamplarie pentru constructii
Mentenanta tamplarie PVC si Al
TAMPLARIE PVC CU GEAM TERMOIZOLANT
Mentenanta geam termoizolant
Mentenanta tamplarie pvc si accesorii conform deviz
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35763390
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
73.885 RON
Profit net
12.604 RON
Capitaluri proprii
16.289 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 82.734 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.451 RON | 18.445 RON | 30.124 RON | 73.457 RON | 61.606 RON | 63.808 RON | 83.412 RON | 126.152 RON | 0 RON | 73.885 RON |
| Profit net | 19.914 RON | 6.381 RON | 10.788 RON | 14.203 RON | 22.584 RON | 20.756 RON | 16.029 RON | 2.340 RON | -5.510 RON | 12.604 RON |
| Total active | 33.270 RON | 30.453 RON | 38.718 RON | 52.605 RON | 63.572 RON | 71.689 RON | 57.080 RON | 49.245 RON | 23.685 RON | 18.558 RON |
| Active imobilizate | 913 RON | 522 RON |
Comparație cu 48 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 131 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 32.357 RON | 29.931 RON | 38.587 RON | 52.605 RON | 63.572 RON | 71.689 RON | 57.080 RON | 49.245 RON | 23.685 RON | 18.558 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 20.114 RON | 26.495 RON | 37.282 RON | 51.485 RON | 49.070 RON | 69.826 RON | 55.855 RON | 48.195 RON | 23.685 RON | 16.289 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.156 RON | 3.958 RON | 1.436 RON | 1.120 RON | 4.823 RON | 1.863 RON | 1.225 RON | 1.050 RON | 0 RON | 2.269 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|---|