Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35910343
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DELIU SIMONA
Prin: DELIU SIMONA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
247.820 RON
Profit net
129.403 RON
Capitaluri proprii
129.643 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 351.025 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 95.954 RON | 91.970 RON | 37.789 RON | 153.548 RON | 281.458 RON | 297.521 RON | 282.758 RON | 268.494 RON | 297.859 RON | 247.820 RON |
| Profit net | 58.299 RON | 3.877 RON | -32.820 RON | 96.730 RON | 211.913 RON | 242.055 RON | 211.360 RON | 200.757 RON | 209.626 RON | 129.403 RON |
| Total active | 63.181 RON | 66.255 RON | 32.632 RON | 141.192 RON | 347.023 RON | 263.294 RON | 222.084 RON | 214.478 RON | 229.364 RON | 181.973 RON |
| Active circulante | 63.181 RON |
Comparație cu 3680 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 66.255 RON |
| 32.632 RON |
| 141.192 RON |
| 347.023 RON |
| 263.294 RON |
| 222.084 RON |
| 214.478 RON |
| 229.364 RON |
| 181.973 RON |
| Capitaluri proprii | 58.499 RON | 62.376 RON | 29.556 RON | 126.286 RON | 338.199 RON | 242.295 RON | 211.600 RON | 200.997 RON | 209.867 RON | 129.643 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.682 RON | 3.879 RON | 3.076 RON | 14.906 RON | 8.824 RON | 20.999 RON | 10.484 RON | 13.481 RON | 19.497 RON | 52.330 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|