Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36024477
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: faliment
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
489.104 RON
Profit net
-40.316 RON
Capitaluri proprii
66.405 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 457.929 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 90.287 RON | 123.168 RON | 111.783 RON | 292.455 RON | 299.478 RON | 341.075 RON | 137.469 RON | 382.224 RON | 489.104 RON |
| Profit net | 20.087 RON | 12.411 RON | 28.680 RON | 176.182 RON | 167.067 RON | 162.422 RON | 3.847 RON | 62.246 RON | -40.316 RON |
| Total active | 29.927 RON | 28.292 RON | 49.768 RON | 229.256 RON | 200.982 RON | 183.868 RON | 614.785 RON | 601.205 RON | 1.201.378 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 3610 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 2.658 RON |
| Active circulante | 29.927 RON | 28.292 RON | 49.768 RON | 229.256 RON | 200.982 RON | 183.868 RON | 614.785 RON | 601.205 RON | 1.198.720 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 20.287 RON | 12.698 RON | 41.378 RON | 217.560 RON | 167.308 RON | 162.730 RON | 48.976 RON | 106.721 RON | 66.405 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.640 RON | 15.594 RON | 8.390 RON | 11.696 RON | 33.674 RON | 21.138 RON | 565.809 RON | 494.484 RON | 1.134.973 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|