Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36029873
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GABRĂ SEBASTIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
323.869 RON
Profit net
93.699 RON
Capitaluri proprii
93.919 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.396.484 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 290.849 RON | 148.214 RON | 50.000 RON | — | — | — | 1.713.470 RON | 1.682.525 RON | 323.869 RON |
| Profit net | 257.729 RON | 120.814 RON | 43.403 RON | -9.174 RON | -9.126 RON | -9.764 RON | 1.000.430 RON | 731.572 RON | 93.699 RON |
| Total active | 269.626 RON | 386.059 RON | 134.524 RON | 120.885 RON | 111.315 RON | 106.753 RON | 1.862.274 RON | 2.384.345 RON | 1.935.408 RON |
| Active imobilizate | 1.221 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 158 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2024.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 268.405 RON | 386.059 RON | 134.524 RON | 120.885 RON | 111.315 RON | 106.753 RON | 1.862.274 RON | 2.384.345 RON | 1.935.408 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 257.929 RON | 378.743 RON | 121.972 RON | 112.797 RON | 103.671 RON | 93.907 RON | 1.094.337 RON | 731.792 RON | 93.919 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.697 RON | 7.316 RON | 12.552 RON | 8.088 RON | 7.644 RON | 12.846 RON | 767.937 RON | 1.652.553 RON | 1.841.489 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 0 | — | — | — | — | 2 | 5 | 5 |
|---|