Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36068325
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SIMA GIGI
Prin: SIMA GIGI
Prin: SIMA GIGI
Prin: SIMA GIGI
Prin: SIMA GIGI
Prin: SIMA GIGI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
268.528 RON
Profit net
187.533 RON
Capitaluri proprii
187.773 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 307.840 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.350 RON | 190.622 RON | 280.966 RON | 291.396 RON | 98.680 RON | 207.200 RON | 284.781 RON | 287.978 RON | 289.470 RON | 268.528 RON |
| Profit net | 96.300 RON | 180.403 RON | 253.399 RON | 251.843 RON | 32.753 RON | 188.451 RON | 243.773 RON | 242.141 RON | 207.362 RON | 187.533 RON |
| Total active | 99.481 RON | 188.627 RON | 256.693 RON | 254.866 RON | 129.015 RON | 199.119 RON | 321.892 RON | 279.084 RON | 307.121 RON | 209.847 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 343 RON |
Comparație cu 162 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 99.481 RON | 188.284 RON | 256.693 RON | 254.866 RON | 129.015 RON | 199.119 RON | 321.892 RON | 279.084 RON | 307.121 RON | 209.847 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 96.500 RON | 180.643 RON | 253.639 RON | 252.083 RON | 127.336 RON | 188.691 RON | 244.013 RON | 242.381 RON | 207.602 RON | 187.773 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.981 RON | 7.984 RON | 3.054 RON | 2.783 RON | 1.679 RON | 10.428 RON | 77.879 RON | 36.703 RON | 99.519 RON | 22.074 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|