Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36175682
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MURGU GABRIELA-ROXANA, SAS CAMELIA-ANETA
Prin: SAS CAMELIA-ANETA
Prin: MURGU GABRIELA-ROXANA
Prin: SAS CAMELIA-ANETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
216.369 RON
Profit net
-7.478 RON
Capitaluri proprii
30.703 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 245.333 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 170.487 RON | 199.265 RON | 295.861 RON | 288.337 RON | 289.331 RON | 285.082 RON | 228.952 RON | 211.465 RON | 239.085 RON | 216.369 RON |
| Profit net | 63.231 RON | 50.603 RON | 35.436 RON | 10.074 RON | 18.063 RON | 27.434 RON | 21.476 RON | 29.870 RON | 12.045 RON | -7.478 RON |
| Total active | 93.090 RON | 115.880 RON | 198.444 RON | 222.519 RON | 218.551 RON | 115.591 RON | 117.857 RON | 90.842 RON | 64.560 RON | 75.383 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 2905 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| Active circulante | 93.090 RON | 115.880 RON | 198.444 RON | 222.519 RON | 218.551 RON | 115.591 RON | 117.857 RON | 90.842 RON | 64.560 RON | 75.383 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 63.431 RON | 114.034 RON | 149.470 RON | 137.439 RON | 135.502 RON | 57.677 RON | 57.048 RON | 43.439 RON | 38.181 RON | 30.703 RON |
|---|
| Datorii totale | 29.659 RON | 1.846 RON | 48.974 RON | 85.080 RON | 83.049 RON | 57.914 RON | 60.809 RON | 47.403 RON | 26.379 RON | 44.680 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — |
|---|