Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36291920
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TUDOSE DIONISIE LUCIAN
Prin: TUDOSE DIONISIE LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
468.916 RON
Profit net
81.513 RON
Capitaluri proprii
457.514 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 710.827 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.600 RON | 54.000 RON | — | — | 136.909 RON | 282.556 RON | 399.335 RON | 400.484 RON | 978.253 RON | 468.916 RON |
| Profit net | 80.035 RON | 34.749 RON | -3.078 RON | 0 RON | 128.188 RON | 195.439 RON | 183.633 RON | 193.997 RON | 705.954 RON | 81.513 RON |
| Total active | 84.195 RON | 37.784 RON | 23.056 RON | 1.706 RON | 132.454 RON | 345.742 RON | 501.127 RON | 393.420 RON | 1.044.488 RON | 794.000 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 6107 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| 161.460 RON |
| 230.697 RON |
| 230.697 RON |
| 622.156 RON |
| Active circulante | 84.195 RON | 37.784 RON | 23.056 RON | 1.706 RON | 132.454 RON | 345.742 RON | 339.667 RON | 162.723 RON | 813.791 RON | 171.844 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 81.035 RON | 36.784 RON | 706 RON | 706 RON | 128.894 RON | 324.333 RON | 481.650 RON | 375.646 RON | 708.557 RON | 457.514 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.160 RON | 1.000 RON | 22.350 RON | 1.000 RON | 3.560 RON | 21.409 RON | 19.477 RON | 17.774 RON | 335.931 RON | 336.486 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|