Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36475019
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROŞU VIOLETA
Prin: ROŞU VIOLETA
Prin: ROŞU VIOLETA
Prin: ROŞU VIOLETA
Prin: ROŞU VIOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.682.835 RON
Profit net
533.813 RON
Capitaluri proprii
534.053 RON
Număr mediu salariați
35
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.965.379 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 118.716 RON | 1.207.991 RON | 1.086.100 RON | 1.108.786 RON | 114.940 RON | 70.632 RON | 794.491 RON | 989.972 RON | 2.128.468 RON | 2.682.835 RON |
| Profit net | 35.305 RON | 686.606 RON | 417.847 RON | 237.814 RON | -20.538 RON | 16.779 RON | 233.445 RON | 142.411 RON | 797.659 RON | 533.813 RON |
| Total active | 116.686 RON | 788.070 RON | 485.465 RON | 317.158 RON | 218.124 RON | 252.859 RON | 517.175 RON | 477.120 RON | 916.262 RON | 779.849 RON |
| Active imobilizate | 2.371 RON |
Comparație cu 1411 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.534 RON |
| 697 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 114.315 RON | 786.536 RON | 484.768 RON | 317.158 RON | 218.124 RON | 252.859 RON | 517.175 RON | 477.120 RON | 916.262 RON | 779.849 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 35.505 RON | 722.111 RON | 418.047 RON | 238.014 RON | 217.476 RON | 234.255 RON | 467.700 RON | 376.096 RON | 797.899 RON | 534.053 RON |
|---|
| Datorii totale | 81.181 RON | 65.959 RON | 67.418 RON | 79.144 RON | 648 RON | 18.604 RON | 49.475 RON | 101.024 RON | 118.363 RON | 245.796 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 15 | 20 | 28 | 4 | 1 | 15 | 19 | — | 35 |
|---|