Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36524367
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
120.000 RON
Profit net
73.911 RON
Capitaluri proprii
74.151 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 131.410 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 51.477 RON | 72.254 RON | 40.180 RON | 28.833 RON | — | — | — | 120.000 RON | 120.000 RON |
| Profit net | -1.932 RON | 34.476 RON | 54.528 RON | 25.252 RON | 19.411 RON | -3.373 RON | -2.292 RON | -1.431 RON | 82.006 RON | 73.911 RON |
| Total active | 38.768 RON | 32.744 RON | 66.219 RON | 45.452 RON | 19.647 RON | 2.277 RON | 2.985 RON | 4.554 RON | 89.630 RON | 76.551 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 69 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 38.768 RON | 32.744 RON | 66.219 RON | 45.452 RON | 19.647 RON | 2.277 RON | 2.985 RON | 4.554 RON | 89.630 RON | 76.551 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.732 RON | 32.744 RON | 66.219 RON | 36.943 RON | 19.651 RON | 2.277 RON | -15 RON | -1.446 RON | 80.560 RON | 74.151 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.500 RON | 0 RON | 0 RON | 8.509 RON | 0 RON | 0 RON | 3.000 RON | 6.000 RON | 9.070 RON | 2.400 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|