Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36539341
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
98.530 RON
Profit net
5.963 RON
Capitaluri proprii
47.763 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 143.291 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.939 RON | 70.071 RON | 85.117 RON | 102.850 RON | 109.937 RON | 114.218 RON | 123.861 RON | 120.400 RON | 123.141 RON | 98.530 RON |
| Profit net | -539 RON | 10.994 RON | 14.979 RON | 23.118 RON | 33.063 RON | 32.911 RON | 28.987 RON | 18.842 RON | 27.396 RON | 5.963 RON |
| Total active | 4.387 RON | 12.061 RON | 26.943 RON | 49.873 RON | 82.372 RON | 114.928 RON | 122.043 RON | 42.512 RON | 67.442 RON | 51.623 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 60 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 50 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | 4.387 RON | 12.061 RON | 26.943 RON | 49.873 RON | 82.372 RON | 114.928 RON | 122.043 RON | 42.462 RON | 67.442 RON | 51.623 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -339 RON | 10.655 RON | 25.634 RON | 48.752 RON | 81.815 RON | 114.726 RON | 113.894 RON | 39.405 RON | 66.801 RON | 47.763 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.726 RON | 1.406 RON | 1.309 RON | 1.121 RON | 557 RON | 202 RON | 8.149 RON | 3.107 RON | 641 RON | 3.860 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|