Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36633429
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VLAGA DANIEL-MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
169.078 RON
Profit net
-104.862 RON
Capitaluri proprii
-43.216 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 243.428 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 82.590 RON | 215.560 RON | 285.767 RON | 297.952 RON | 299.099 RON | 288.140 RON | 297.129 RON | 188.463 RON | 216.199 RON | 169.078 RON |
| Profit net | 71.374 RON | 161.502 RON | 225.813 RON | 215.307 RON | 190.811 RON | 168.031 RON | 191.464 RON | 109.044 RON | 117.137 RON | -104.862 RON |
| Total active | 74.031 RON | 169.146 RON | 246.019 RON | 283.540 RON | 329.133 RON | 321.464 RON | 238.329 RON | 258.420 RON | 271.412 RON | 94.018 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 1959 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | 74.031 RON | 169.146 RON | 246.019 RON | 283.540 RON | 329.133 RON | 321.464 RON | 238.329 RON | 258.420 RON | 271.412 RON | 94.018 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 71.574 RON | 161.742 RON | 226.053 RON | 249.231 RON | 286.359 RON | 301.047 RON | 191.704 RON | 207.604 RON | 188.867 RON | -43.216 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.457 RON | 7.404 RON | 19.966 RON | 34.309 RON | 42.774 RON | 20.417 RON | 46.625 RON | 50.816 RON | 82.545 RON | 137.234 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
|---|