Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36812700
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUREȘAN MARINEL DĂNUȚ
Prin: MUREȘAN MARINEL DĂNUȚ
Prin: MUREȘAN MARINEL DĂNUȚ
Prin: MUREȘAN MARINEL DĂNUȚ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
48.671 RON
Profit net
38.914 RON
Capitaluri proprii
39.454 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 98.673 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 44.261 RON | 165.255 RON | 159.091 RON | 143.983 RON | 191.473 RON | 211.642 RON | 270.563 RON | 4.000 RON | 73.602 RON | 48.671 RON |
| Profit net | 40.735 RON | 31.773 RON | 44.609 RON | 17.418 RON | 90.352 RON | 108.309 RON | 213.612 RON | 2.278 RON | 49.960 RON | 38.914 RON |
| Total active | 42.263 RON | 80.262 RON | 50.586 RON | 25.989 RON | 95.184 RON | 119.853 RON | 227.398 RON | 32.530 RON | 102.232 RON | 39.565 RON |
| Active imobilizate | 508 RON | 508 RON |
Comparație cu 745 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 41.755 RON | 79.754 RON | 50.586 RON | 25.989 RON | 95.184 RON | 119.853 RON | 227.398 RON | 32.530 RON | 102.232 RON | 39.565 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.935 RON | 72.708 RON | 44.809 RON | 17.658 RON | 90.592 RON | 108.549 RON | 213.852 RON | 2.518 RON | 50.200 RON | 39.454 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.328 RON | 7.612 RON | 5.777 RON | 8.331 RON | 4.592 RON | 11.304 RON | 13.546 RON | 30.012 RON | 52.032 RON | 111 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|