Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 17 iul. 2023 și 22 iul. 2025.
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
elaborare studiu
Servicii de proiectare tehnica pentru Autorizarea de functionare ISU a cladirilor
Servicii de proiectare pentru Autorizare ISU cladiri
Servicii de proiectare pentru autorizare ISU
Servicii secretariat verificare proiectare MLPAT
Serviciu proiectare reparatii gradinita
Servicii de proiectare generala
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36923295
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-11.
Cifră de afaceri
212.391 RON
Profit net
16.137 RON
Capitaluri proprii
150.588 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 152.972 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.155 RON | 718 RON | — | 17.738 RON | 13.590 RON | 25.030 RON | 197.720 RON | 0 RON | 212.391 RON |
| Profit net | 6.667 RON | -2.663 RON | 2.437 RON | 13.301 RON | 10.907 RON | 24.793 RON | 135.231 RON | -56.422 RON | 16.137 RON |
| Total active | 9.905 RON | 7.692 RON | 10.402 RON | 24.235 RON | 36.299 RON | 60.429 RON | 199.762 RON | 138.951 RON | 193.541 RON |
| Active imobilizate | 9.624 RON | 6.875 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 129 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 281 RON | 817 RON | 10.402 RON | 24.235 RON | 36.299 RON | 60.429 RON | 199.762 RON | 138.951 RON | 193.541 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.867 RON | 4.204 RON | 6.641 RON | 19.942 RON | 30.848 RON | 55.642 RON | 190.873 RON | 134.451 RON | 150.588 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.038 RON | 3.488 RON | 3.761 RON | 4.293 RON | 5.451 RON | 4.787 RON | 8.889 RON | 4.500 RON | 42.953 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|