Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37070560
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PARPALĂ NICOLAE
Prin: PARPALĂ NICOLAE
Prin: PARPALĂ NICOLAE
Prin: PARPALĂ NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
368.200 RON
Profit net
541 RON
Capitaluri proprii
781 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 574.581 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 135.970 RON | 230.670 RON | 298.825 RON | 294.660 RON | 259.790 RON | 225.620 RON | 295.340 RON | 905.071 RON | 368.200 RON |
| Profit net | 112.753 RON | 200.074 RON | 249.158 RON | 251.538 RON | 207.971 RON | 182.362 RON | 184.266 RON | 593.280 RON | 541 RON |
| Total active | 117.316 RON | 257.922 RON | 353.053 RON | 282.664 RON | 277.055 RON | 419.427 RON | 461.118 RON | 1.032.258 RON | 111.892 RON |
| Active imobilizate | 279 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 102 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 117.037 RON | 257.922 RON | 353.053 RON | 282.664 RON | 277.055 RON | 419.427 RON | 461.118 RON | 1.032.258 RON | 111.892 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 112.953 RON | 233.027 RON | 249.398 RON | 251.778 RON | 208.211 RON | 182.602 RON | 184.506 RON | 593.520 RON | 781 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.363 RON | 24.895 RON | 103.655 RON | 30.886 RON | 68.844 RON | 236.825 RON | 276.612 RON | 438.738 RON | 111.111 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|