Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37468338
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALTA MIHAI
Prin: BALTA MIHAI
Prin: BALTA MIHAI
Prin: BALTA MIHAI
Prin: BALTA MIHAI
Prin: BALTA MIHAI
Prin: BALTA MIHAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
58.722 RON
Profit net
1.141 RON
Capitaluri proprii
-73.612 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 65.425 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.100 RON | 9.080 RON | 54.000 RON | 86.479 RON | 24.283 RON | 72.226 RON | 77.252 RON | 13.250 RON | 58.722 RON |
| Profit net | -3.867 RON | -578 RON | 41.631 RON | -11.420 RON | -38.297 RON | -7.172 RON | -30.319 RON | -24.930 RON | 1.141 RON |
| Total active | 9 RON | 6.649 RON | 61.429 RON | 36.250 RON | 5.093 RON | 18.234 RON | 17.635 RON | 29.436 RON | 47.248 RON |
| Active circulante | 9 RON | 6.649 RON | 61.429 RON | 36.250 RON |
Comparație cu 874 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.093 RON |
| 18.234 RON |
| 17.635 RON |
| 29.436 RON |
| 47.248 RON |
| Capitaluri proprii | -3.667 RON | -4.245 RON | 37.386 RON | 25.966 RON | -12.331 RON | -19.504 RON | -49.823 RON | -74.753 RON | -73.612 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.676 RON | 10.894 RON | 24.043 RON | 10.284 RON | 17.424 RON | 37.738 RON | 67.458 RON | 104.189 RON | 120.860 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|