Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37554137
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LŐRINCZ ISTVÁN
Prin: LŐRINCZ ILDIKÓ
Prin: LŐRINCZ ISTVÁN
Prin: LŐRINCZ ISTVÁN
Prin: LŐRINCZ ISTVÁN
Prin: LŐRINCZ ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.227 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-203.097 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 54.906 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 159.704 RON | 303.552 RON | 220.926 RON | 204.751 RON | 3.227 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 84.442 RON | 122.329 RON | 34.019 RON | 6.905 RON | -80 RON | -74 RON | 391 RON | -451.338 RON | 0 RON |
| Total active | 160.091 RON | 396.243 RON | 552.413 RON | 607.014 RON | 628.538 RON | 612.567 RON | 612.143 RON | 135.400 RON | 135.509 RON |
| Active circulante | 160.091 RON | 396.243 RON | 552.413 RON | 607.014 RON | 628.538 RON | 612.567 RON |
Comparație cu 227 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2021.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 612.143 RON |
| 135.400 RON |
| 135.509 RON |
| Capitaluri proprii | 84.642 RON | 206.971 RON | 240.990 RON | 247.895 RON | 247.815 RON | 247.741 RON | 248.132 RON | -203.206 RON | -203.097 RON |
|---|
| Datorii totale | 75.449 RON | 189.272 RON | 311.423 RON | 359.119 RON | 380.723 RON | 364.826 RON | 364.011 RON | 338.606 RON | 338.606 RON |
|---|