Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 mar. 2022 și 9 mar. 2022.
Organizare Concert TransylMania
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37610431
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CSERESZNYÉS SZILAMÉR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
47.680 RON
Profit net
-978 RON
Capitaluri proprii
24.884 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 175.395 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 211.259 RON | 245.700 RON | 298.392 RON | 284.040 RON | 295.660 RON | 296.125 RON | 235.287 RON | 47.680 RON | — |
| Profit net | 190.896 RON | 121.727 RON | 99.059 RON | 211.526 RON | 167.649 RON | 186.667 RON | 27.549 RON | 23.570 RON | -978 RON |
| Total active | 194.971 RON | 344.645 RON | 422.567 RON | 462.742 RON | 200.044 RON | 286.856 RON | 65.160 RON | 37.123 RON | 25.364 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 47 RON | — |
Comparație cu 228 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2024.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 194.971 RON | 344.645 RON | 422.567 RON | 462.742 RON | 200.044 RON | 286.809 RON | 65.160 RON | 37.123 RON | 25.364 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 191.096 RON | 312.823 RON | 221.882 RON | 312.408 RON | 169.557 RON | 189.224 RON | 30.773 RON | 26.843 RON | 24.884 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.875 RON | 31.822 RON | 200.685 RON | 150.334 RON | 30.487 RON | 97.632 RON | 34.387 RON | 10.280 RON | 480 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 4 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|