Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37647783
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TOMA EMILIAN
Prin: TOMA EMILIAN
Prin: TOMA EMILIAN
Prin: TOMA EMILIAN
Prin: TOMA EMILIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
43.818 RON
Profit net
-12.199 RON
Capitaluri proprii
112.954 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 46.572 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.193 RON | 292.985 RON | 130.308 RON | 241.098 RON | 116.990 RON | — | 81.564 RON | 43.818 RON | — |
| Profit net | 49.283 RON | 140.624 RON | -103.864 RON | 183.762 RON | -20.353 RON | -65.696 RON | -60.755 RON | 1.953 RON | -12.199 RON |
| Total active | 89.545 RON | 211.646 RON | 173.863 RON | 285.610 RON | 259.208 RON | 193.792 RON | 133.168 RON | 136.114 RON | 130.897 RON |
| Active circulante | 89.545 RON | 211.646 RON | 173.863 RON | 285.610 RON | 259.208 RON |
Comparație cu 822 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2024.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 193.792 RON |
| 133.168 RON |
| 136.114 RON |
| 130.897 RON |
| Capitaluri proprii | 49.483 RON | 190.107 RON | 86.242 RON | 270.004 RON | 249.652 RON | 183.955 RON | 123.200 RON | 125.153 RON | 112.954 RON |
|---|
| Datorii totale | 40.062 RON | 21.539 RON | 87.621 RON | 15.606 RON | 9.556 RON | 9.837 RON | 9.968 RON | 10.961 RON | 17.943 RON |
|---|