Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37693771
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FRUNZĂ LAURA NICOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
414.268 RON
Profit net
50.699 RON
Capitaluri proprii
74.048 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 421.313 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.974 RON | 54.350 RON | 128.771 RON | 139.152 RON | 305.027 RON | 268.163 RON | 164.651 RON | 323.780 RON | 414.268 RON |
| Profit net | 2.137 RON | 20.769 RON | 2.393 RON | 35.762 RON | 32.866 RON | 472 RON | -73.408 RON | 2.157 RON | 50.699 RON |
| Total active | 2.433 RON | 23.640 RON | 25.499 RON | 61.261 RON | 97.099 RON | 95.428 RON | 24.587 RON | 45.065 RON | 85.078 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 108 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 439 RON |
| 443 RON |
| Active circulante | 2.433 RON | 23.640 RON | 25.499 RON | 61.261 RON | 97.099 RON | 95.428 RON | 24.587 RON | 44.626 RON | 84.635 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.337 RON | 23.106 RON | 25.499 RON | 61.261 RON | 94.128 RON | 94.600 RON | 21.192 RON | 23.349 RON | 74.048 RON |
|---|
| Datorii totale | 96 RON | 534 RON | 0 RON | 0 RON | 2.971 RON | 828 RON | 3.395 RON | 22.155 RON | 11.030 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|