Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 nov. 2020 și 14 nov. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 47 atribuiri.
Structura pentru spalator inox cu polita, 1000x700xh850mm. Cuva mare din inox pentru spalator
Ustensile necesare în atelierul de industrie alimentara
Chiuveta cu actionare la genunchi, 400x400xH320 mm
Achizitie plita inductie
achizitie spalator+ polita
Farfurie inox adanca – castron inox 21 cm
Masina profesionala de spalat vase cu dispenser detergent si pompa de scurgere, 30 cosuri/h
Cuptor electric cu convectie digital 10 tavi GN1/1
Produse "Dotare laborator industrie alimentara Liceul Tehnologic Sat Minieri Comuna F.P."
Ustensile de bucatarie
Masina de spalat rufe de mare capacitate 18 kg SAMSUNG
Uscator rufe de mare capacitate 16 kg – SAMSUNG
Achizitie Chiuveta cu actionare la genunchi, 400x400xH320 mm
Echipament de bucatarie
Achizitie Mixer de mana profesional, 60 litri
Masini de spalat rufe si masina de uscat rufe
Mixer de mana profesional, 60 litri
ACHIZITIE VITRINA FRIGORIFICA CU DOUA USI
Masina curatat cartofi, 15 Kg
Vitrina frigorifica verticala cu 2 usi batante, 1200 litri
Echipament de bucatarie
Vitrina frigorifica verticala cu 2 usi batante, 1200 litri
Mobilier si echipament de bucatarie
Raft inox 1600x600mm cu 4 polite fixe
Raft inox 1200x600mm cu 4 polite fixe
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37715063
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: POPA IONUȚ-ALEXANDRU
Prin: POPA IONUȚ-ALEXANDRU
Prin: POPA IONUȚ-ALEXANDRU
Prin: POPA ANCA-MARIA
Prin: POPA ANCA-MARIA
Prin: POPA IONUȚ-ALEXANDRU
Prin: POPA IONUȚ-ALEXANDRU
Prin: POPA IONUȚ-ALEXANDRU
Prin: POPA IONUȚ-ALEXANDRU
Prin: POPA ANCA-MARIA
Prin: POPA ANCA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.067.650 RON
Profit net
11.804 RON
Capitaluri proprii
35.001 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.356.340 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.982 RON | 51.488 RON | 287.108 RON | 320.820 RON | 431.173 RON | 1.154.567 RON | 961.500 RON | 998.375 RON | 1.067.650 RON |
| Profit net | 518 RON | 5.318 RON | 39.131 RON | 44.314 RON | -22.919 RON | 32.665 RON | 7.593 RON | -16.591 RON | 11.804 RON |
| Total active | 3.542 RON | 9.800 RON | 40.829 RON | 79.761 RON | 107.037 RON | 232.755 RON | 202.289 RON | 236.824 RON | 234.743 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 33.990 RON | 26.932 RON | 79.739 RON |
Comparație cu 13757 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 55.944 RON |
| 37.762 RON |
| 24.815 RON |
| Active circulante | 3.542 RON | 9.800 RON | 40.829 RON | 45.771 RON | 80.105 RON | 153.016 RON | 146.345 RON | 199.062 RON | 209.928 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 718 RON | 6.036 RON | 39.371 RON | 44.554 RON | -470 RON | 32.195 RON | 39.788 RON | 23.197 RON | 35.001 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.824 RON | 3.764 RON | 1.458 RON | 32.897 RON | 107.507 RON | 200.560 RON | 162.501 RON | 213.627 RON | 199.742 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|