Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3773450
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Prin: NEDELCU VIOREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
26.395 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-95.376 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 29.935 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 509.386 RON | 252.379 RON | 195.262 RON | 56.650 RON | 155.213 RON | 144.573 RON | 278.434 RON | 197.601 RON | 196.494 RON | 112.313 RON | 127.098 RON | 57.805 RON | 26.395 RON | — | — | — | — |
| Profit net | -16.760 RON | -10.168 RON | 13.961 RON | 1.335 RON | 12.925 RON | -4.431 RON | 5.905 RON | 4.850 RON | 5.335 RON | -21.289 RON | -13.944 RON | -41.306 RON |
Comparație cu 9470 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2021.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -20.903 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Total active | 121.547 RON | 116.542 RON | 144.138 RON | 138.479 RON | 122.689 RON | 112.893 RON | 94.058 RON | 101.985 RON | 180.010 RON | 163.841 RON | 140.541 RON | 112.805 RON | 89.545 RON | 89.545 RON | 89.545 RON | 90.008 RON | 89.545 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.706 RON | 1.706 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 119.841 RON | 114.836 RON | 144.138 RON | 138.479 RON | 122.689 RON | 112.893 RON | 94.058 RON | 101.985 RON | 180.010 RON | 163.841 RON | 140.541 RON | 112.805 RON | 89.545 RON | 89.545 RON | 89.545 RON | 90.008 RON | 89.545 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -14.694 RON | -24.862 RON | -10.901 RON | -9.566 RON | 3.359 RON | -1.071 RON | 4.834 RON | 6.916 RON | 12.251 RON | -19.223 RON | -33.167 RON | -74.473 RON | -95.376 RON | -95.376 RON | -95.376 RON | -95.376 RON | -95.376 RON |
|---|
| Datorii totale | 136.241 RON | 141.404 RON | 155.039 RON | 148.045 RON | 119.330 RON | 113.964 RON | 89.224 RON | 95.069 RON | 171.898 RON | 187.262 RON | 182.272 RON | 195.993 RON | 184.921 RON | 184.921 RON | 184.921 RON | 185.384 RON | 184.921 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
|---|