Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 iul. 2017 și 11 oct. 2019.
Despicare lemn de foc
Lucrari de reparatii si zugraveli interioare Scoala Gimnaziala Bichigiu
Lucrari de reparatii si zugraveli interioare Scoala Gimnaziala Cosbuc
Pereți despărțitori
Lucrari de reparatii acoperis magazie SG Cepari
Lucrari de zidarie si reparatii zugraveli interioare
servicii de despicare si depozitare lemn de foc
Lucrari generale de reparatii fatada
Lucrari generale de reparatii imobil scoala Dumitra
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37828275
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FETTI MARINELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
54.860 RON
Profit net
42.036 RON
Capitaluri proprii
114.950 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 39.009 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 97.403 RON | 129.080 RON | 292.145 RON | 211.776 RON | 43.450 RON | 16.899 RON | 19.126 RON | 141.565 RON | 54.860 RON |
| Profit net | 76.058 RON | 98.679 RON | 246.799 RON | 176.455 RON | 18.071 RON | -34.565 RON | 1.687 RON | 85.705 RON | 42.036 RON |
| Total active | 76.810 RON | 176.743 RON | 423.287 RON | 600.274 RON | 617.753 RON | 14.184 RON | 25.672 RON | 74.341 RON | 115.767 RON |
| Active circulante | 76.810 RON | 176.743 RON | 423.287 RON | 600.274 RON | 617.753 RON | 14.184 RON |
Comparație cu 860 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 25.672 RON |
| 74.341 RON |
| 115.767 RON |
| Capitaluri proprii | 76.258 RON | 174.937 RON | 421.736 RON | 598.191 RON | 616.262 RON | -14.477 RON | -12.790 RON | 72.915 RON | 114.950 RON |
|---|
| Datorii totale | 552 RON | 1.806 RON | 1.551 RON | 2.083 RON | 1.491 RON | 28.661 RON | 38.462 RON | 1.426 RON | 817 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 1 | — | — | — |
|---|