Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37869739
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MÁRTON LEVENTE
Prin: MÁRTON LEVENTE
Prin: MÁRTON LEVENTE
Prin: MÁRTON LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.459 RON
Profit net
795 RON
Capitaluri proprii
1.035 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 71.931 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.612 RON | 71.098 RON | 81.218 RON | 88.276 RON | 87.874 RON | 89.142 RON | 90.806 RON | 93.320 RON | 14.459 RON |
| Profit net | 26.481 RON | 48.021 RON | 52.003 RON | 57.749 RON | 56.436 RON | 53.999 RON | 49.111 RON | 46.050 RON | 795 RON |
| Total active | 28.779 RON | 50.554 RON | 54.729 RON | 63.627 RON | 62.404 RON | 57.209 RON | 53.137 RON | 50.502 RON | 2.325 RON |
| Active circulante | 28.779 RON | 50.554 RON | 54.729 RON | 63.627 RON | 62.404 RON | 57.209 RON |
Comparație cu 613 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 53.137 RON |
| 50.502 RON |
| 2.325 RON |
| Capitaluri proprii | 26.681 RON | 48.281 RON | 52.243 RON | 57.989 RON | 56.676 RON | 54.239 RON | 49.351 RON | 46.290 RON | 1.035 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.098 RON | 2.273 RON | 2.486 RON | 5.638 RON | 5.728 RON | 2.970 RON | 3.786 RON | 4.212 RON | 1.290 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|