Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37947829
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POPA CEZAR
Prin: POPA CEZAR
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
175.002 RON
Profit net
10.108 RON
Capitaluri proprii
55.290 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 137.398 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 34.100 RON | 540.950 RON | 676.950 RON | 556.204 RON | 460.570 RON | 85.039 RON | 125.860 RON | 171.185 RON | 175.002 RON |
| Profit net | 485 RON | 2.755 RON | 7.025 RON | 8.865 RON | 5.245 RON | 7.034 RON | 3.739 RON | 8.529 RON | 10.108 RON |
| Total active | 21.837 RON | 149.219 RON | 115.171 RON | 104.971 RON | 82.202 RON | 80.566 RON | 103.362 RON | 122.982 RON | 128.213 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 333 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 21.837 RON | 149.219 RON | 115.171 RON | 104.971 RON | 82.202 RON | 80.566 RON | 103.362 RON | 122.982 RON | 128.213 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.485 RON | 4.240 RON | 11.769 RON | 20.635 RON | 25.879 RON | 32.913 RON | 36.653 RON | 45.181 RON | 55.290 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.352 RON | 144.979 RON | 103.402 RON | 84.336 RON | 56.323 RON | 47.653 RON | 66.709 RON | 77.801 RON | 72.923 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 8 | — | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|