Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 sept. 2024 și 6 mai 2025.
Servicii campanie IEC
Servicii de realizare studii de cercetare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37979243
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BELU FLORENTINA LORENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
448.380 RON
Profit net
195.476 RON
Capitaluri proprii
1.065.199 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 564.017 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.663 RON | 135.221 RON | 192.012 RON | 45.500 RON | — | 265.637 RON | 897.269 RON | 180.072 RON | 448.380 RON |
| Profit net | 13.116 RON | 127.033 RON | 142.499 RON | 39.816 RON | -4.236 RON | 219.430 RON | 507.004 RON | 143.049 RON | 195.476 RON |
| Total active | 14.818 RON | 141.054 RON | 286.579 RON | 323.437 RON | 319.027 RON | 554.069 RON | 1.029.396 RON | 1.184.332 RON | 1.387.258 RON |
| Active imobilizate | 71 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 726 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 23.850 RON |
| Active circulante | 14.747 RON | 141.054 RON | 286.579 RON | 323.437 RON | 319.027 RON | 554.069 RON | 1.029.396 RON | 1.184.332 RON | 1.363.408 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13.316 RON | 140.349 RON | 282.848 RON | 322.664 RON | 318.429 RON | 219.670 RON | 726.674 RON | 869.723 RON | 1.065.199 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.502 RON | 705 RON | 3.731 RON | 773 RON | 598 RON | 334.399 RON | 302.722 RON | 314.609 RON | 322.059 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 |
|---|