Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 ian. 2018 și 25 apr. 2024.
Servicii de curatenie
Inchirirere Personal
Servicii de Intretinere Cladire
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
Servicii de Intretinere Cladire
Inchiriere Personal
Produse si Ustensile de curatenie
Aspirator Numatic
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38460790
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZABÓ IMRE
Prin: SZABÓ IMRE
Prin: SZABÓ IMRE
Prin: SZABÓ IMRE
Prin: SZABÓ IMRE
Prin: SZABÓ IMRE
Prin: SZABÓ IMRE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
114.525 RON
Profit net
63.747 RON
Capitaluri proprii
234.762 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 277.259 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.115 RON | 363.138 RON | 32 RON | — | — | — | 294.262 RON | 390.820 RON | 114.525 RON |
| Profit net | 71.185 RON | 115.554 RON | -28.392 RON | -3.270 RON | -3.881 RON | -1.099 RON | 159.060 RON | 237.363 RON | 63.747 RON |
| Total active | 76.773 RON | 202.667 RON | 149.859 RON | 145.300 RON | 96.417 RON | 93.790 RON | 14.007 RON | 213.634 RON | 312.733 RON |
| Active circulante | 76.773 RON | 202.667 RON | 149.859 RON | 145.300 RON | 96.417 RON |
Comparație cu 550 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 93.790 RON |
| 14.007 RON |
| 213.634 RON |
| 312.733 RON |
| Capitaluri proprii | 71.385 RON | 186.940 RON | 148.021 RON | 144.751 RON | 93.503 RON | 92.404 RON | -58.204 RON | 171.015 RON | 234.762 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.388 RON | 15.727 RON | 1.838 RON | 549 RON | 2.914 RON | 1.386 RON | 72.211 RON | 42.619 RON | 77.971 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 15 | 1 | 1 | — | — | 3 | 3 | 1 |
|---|