Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38475953
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Prin: VANCEA CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
295.300 RON
Profit net
17.131 RON
Capitaluri proprii
573 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 343.855 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.225 RON | 274.020 RON | 265.349 RON | 226.622 RON | 266.524 RON | 254.501 RON | 274.915 RON | 290.246 RON | 295.300 RON |
| Profit net | -7.436 RON | -144.215 RON | -179.458 RON | 27.382 RON | 26.451 RON | 98.738 RON | 178.977 RON | -17.198 RON | 17.131 RON |
| Total active | 5.225 RON | 42.849 RON | 11.483 RON | 19.850 RON | 8.802 RON | 21.252 RON | 22.553 RON | 10.563 RON | 29.177 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 3314 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 10 RON |
| 22 RON |
| Active circulante | 5.225 RON | 42.849 RON | 11.483 RON | 19.850 RON | 8.802 RON | 21.252 RON | 22.553 RON | 10.553 RON | 29.155 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.436 RON | -151.651 RON | -331.109 RON | -303.526 RON | -277.075 RON | -178.338 RON | 640 RON | -16.559 RON | 573 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.661 RON | 194.627 RON | 343.491 RON | 323.376 RON | 285.877 RON | 199.590 RON | 21.913 RON | 27.122 RON | 28.604 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 14 | 12 | 7 | 6 | 5 | 5 | 5 | 4 |
|---|