Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 mai 2017 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 41 atribuiri.
DEZINSECTIE
SERVICII DE DEZINSECTIE SI DERATIZARE
SERVICII DE DEZINSECTIE SI DERATIZARE
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINFECTIE, DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINFECTIE, DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINFECTIE, DEZINSECTIE
DEZINSECTIE
SERVICII DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINFECTIE, DEZINSECTIE
Serviciu de deratizare si dezinsectie
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINSECTIE, DEZINFECTIE
DEZINFECTIE
DEZINFECTIE
DEZINFECTIE
DEZINFECTIE
DEZINFECTIE
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
DEZINFECTIE
DEZINFECTIE
DEZINFECTIE
DEZINSECTIE
Deratizare
DEZINFECTIE
Dezifectie si deratizare
Dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3858174
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
340.940 RON
Profit net
146.531 RON
Capitaluri proprii
150.693 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 318.515 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.166 RON | 84.984 RON | 81.872 RON | 137.542 RON | 136.858 RON | 152.679 RON | 189.215 RON | 145.113 RON | 154.621 RON | 176.945 RON | 160.199 RON | 228.299 RON | 183.778 RON | 264.299 RON | 289.049 RON | 334.210 RON | 340.940 RON |
| Profit net | 6.502 RON | 10.114 RON | 5.877 RON | 48.567 RON | 32.824 RON | 49.764 RON | 88.233 RON | 48.838 RON | 55.455 RON | 79.186 RON | 45.696 RON | 100.362 RON |
Comparație cu 321 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 47.421 RON |
| 118.515 RON |
| 139.185 RON |
| 108.180 RON |
| 146.531 RON |
| Total active | 55.541 RON | 61.108 RON | 53.072 RON | 93.630 RON | 105.067 RON | 129.509 RON | 175.671 RON | 71.621 RON | 69.115 RON | 97.761 RON | 65.386 RON | 123.542 RON | 79.391 RON | 136.714 RON | 159.043 RON | 161.992 RON | 249.761 RON |
|---|
| Active imobilizate | 12.790 RON | 6.751 RON | 4.910 RON | 5.810 RON | 1.795 RON | — | — | — | — | — | — | 2.783 RON | 1.740 RON | 683 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 42.751 RON | 54.357 RON | 48.162 RON | 87.820 RON | 103.272 RON | 129.509 RON | 175.671 RON | 71.621 RON | 69.115 RON | 97.761 RON | 65.386 RON | 120.759 RON | 77.651 RON | 136.031 RON | 159.043 RON | 161.992 RON | 249.761 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.143 RON | 8.971 RON | 14.473 RON | 60.040 RON | 92.864 RON | 109.804 RON | 148.274 RON | 51.112 RON | 57.729 RON | 81.914 RON | 48.424 RON | 103.090 RON | 50.149 RON | 118.979 RON | 139.648 RON | 96.950 RON | 150.693 RON |
|---|
| Datorii totale | 56.684 RON | 52.137 RON | 38.599 RON | 33.590 RON | 12.203 RON | 19.705 RON | 27.397 RON | 20.509 RON | 11.386 RON | 15.847 RON | 16.962 RON | 20.452 RON | 29.242 RON | 17.735 RON | 19.395 RON | 67.282 RON | 100.314 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | — | 2 | 2 | 2 |
|---|