Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38858240
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUREA CONSTANTIN
Prin: MUREA CONSTANTIN
Prin: MUREA CONSTANTIN
Prin: MUREA CONSTANTIN
Prin: MUREA CONSTANTIN
Prin: MUREA CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
261.158 RON
Profit net
1.084 RON
Capitaluri proprii
47.108 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 269.862 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 123.186 RON | 295.158 RON | 258.052 RON | 198.501 RON | 216.158 RON | 264.296 RON | 237.158 RON | 261.158 RON |
| Profit net | -24.226 RON | 46.828 RON | 12.178 RON | 1.081 RON | -8.946 RON | 11.593 RON | 7.317 RON | 1.084 RON |
| Total active | 1.741 RON | 27.054 RON | 41.577 RON | 42.172 RON | 34.040 RON | 46.817 RON | 74.778 RON | 80.273 RON |
| Active circulante | 1.741 RON | 27.054 RON | 41.577 RON | 42.172 RON | 34.040 RON | 46.817 RON | 74.778 RON | 80.273 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 173 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -24.026 RON |
| 22.802 RON |
| 34.980 RON |
| 36.061 RON |
| 27.115 RON |
| 38.708 RON |
| 46.024 RON |
| 47.108 RON |
| Datorii totale | 25.767 RON | 4.252 RON | 6.597 RON | 6.111 RON | 6.925 RON | 8.109 RON | 28.754 RON | 33.165 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|