Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38871397
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PORTASĂ MARIUS
Prin: PORTASĂ MARIUS
Prin: PORTASĂ MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
99.644 RON
Profit net
128.603 RON
Capitaluri proprii
119.412 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 67.177 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 204.501 RON | 17.772 RON | — | — | 41.764 RON | — | 92.869 RON | 99.644 RON |
| Profit net | 1.279 RON | -18.304 RON | -2.561 RON | 0 RON | 40.536 RON | -62.875 RON | 30.967 RON | 128.603 RON |
| Total active | 56.756 RON | 50.654 RON | 65.980 RON | 65.980 RON | 107.744 RON | 95.363 RON | 189.805 RON | 285.189 RON |
| Active circulante | 56.756 RON | 50.654 RON | 65.980 RON | 65.980 RON | 107.744 RON | 95.363 RON | 189.805 RON | 285.189 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 513 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.479 RON |
| -16.825 RON |
| -17.819 RON |
| -17.819 RON |
| 22.717 RON |
| -40.158 RON |
| -9.192 RON |
| 119.412 RON |
| Datorii totale | 55.277 RON | 67.479 RON | 83.799 RON | 83.799 RON | 85.027 RON | 135.521 RON | 198.997 RON | 165.777 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | — |
|---|