Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39089713
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SARCHIZ CĂLIN
Prin: SARCHIZ CĂLIN
Prin: SARCHIZ CĂLIN
Prin: SARCHIZ CĂLIN
Prin: SARCHIZ CĂLIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
288.000 RON
Profit net
29.805 RON
Capitaluri proprii
219.973 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 306.421 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 250.000 RON | 290.000 RON | 298.500 RON | 298.500 RON | 298.500 RON | 298.600 RON | 298.000 RON | 288.000 RON |
| Profit net | 114.207 RON | 102.806 RON | 1.183 RON | 535 RON | -11.709 RON | 15.312 RON | 86.314 RON | 29.805 RON |
| Total active | 250.301 RON | 113.027 RON | 178.313 RON | 187.709 RON | 165.084 RON | 127.739 RON | 209.813 RON | 256.168 RON |
| Active circulante | 250.301 RON | 113.027 RON | 178.313 RON | 187.709 RON | 165.084 RON | 127.739 RON | 209.813 RON | 256.168 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 370 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 115.207 RON |
| 104.006 RON |
| 105.188 RON |
| 105.724 RON |
| 94.014 RON |
| 103.853 RON |
| 190.168 RON |
| 219.973 RON |
| Datorii totale | 135.094 RON | 9.021 RON | 78.520 RON | 91.902 RON | 89.714 RON | 23.886 RON | 19.645 RON | 36.195 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 6 | 5 | 5 | 3 | 2 | 3 |
|---|