Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39181573
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Prin: MUŞAT ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
414.493 RON
Profit net
224.138 RON
Capitaluri proprii
224.402 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 732.201 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | — | 374.800 RON | 644.696 RON | 324.645 RON | 1.100.134 RON | 414.493 RON |
| Profit net | 107 RON | 176 RON | 42.763 RON | 250.934 RON | 100.311 RON | 162.588 RON | 930.452 RON | 224.138 RON |
| Total active | 45.012 RON | 44.984 RON | 45.017 RON | 298.945 RON | 298.672 RON | 566.993 RON | 1.136.331 RON | 427.853 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 159.023 RON |
| Active circulante | 45.012 RON |
Comparație cu 1769 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 44.984 RON |
| 45.017 RON |
| 298.945 RON |
| 298.672 RON |
| 566.993 RON |
| 1.136.331 RON |
| 268.830 RON |
| Capitaluri proprii | 307 RON | 483 RON | 43.266 RON | 294.201 RON | 350.448 RON | 513.035 RON | 930.987 RON | 224.402 RON |
|---|
| Datorii totale | 44.705 RON | 44.501 RON | 1.751 RON | 4.744 RON | 49.064 RON | 53.958 RON | 205.344 RON | 203.451 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|