Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 apr. 2021 și 30 sept. 2024.
ABONAMENT MENTENANTA IT SI RETELISTICA 12 LUNI
MENTENANTA IT SI RETELISTICA
MENTENANTA IT SI RETELISTICA
PACHET MENTENANTA IT SI RETELISTICA
Achizitie servicii intrtinere si functionare
Achizitie servicii de mentenanta it
Achizitie servicii de MENTENANTA IT SI RETELISTICA
Achizitie servicii de mentenanta si retelistica
Achizitie servicii it si retelistica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39398573
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
10.250 RON
Profit net
-8.742 RON
Capitaluri proprii
67.216 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 23.235 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.630 RON | 7.790 RON | 12.470 RON | 51.486 RON | 26.510 RON | 20.070 RON | 15.730 RON | 10.250 RON |
| Profit net | 254 RON | 4.971 RON | 11.385 RON | 34.469 RON | 16.918 RON | 6.550 RON | -7.637 RON | -8.742 RON |
| Total active | 2.845 RON | 7.784 RON | 19.184 RON | 52.247 RON | 72.938 RON | 74.926 RON | 67.841 RON | 68.008 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 394 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.845 RON |
| 7.784 RON |
| 19.184 RON |
| 52.247 RON |
| 72.938 RON |
| 74.926 RON |
| 67.841 RON |
| 68.008 RON |
| Capitaluri proprii | 454 RON | 5.425 RON | 16.810 RON | 51.278 RON | 68.196 RON | 74.747 RON | 67.110 RON | 67.216 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.391 RON | 2.359 RON | 2.374 RON | 969 RON | 4.442 RON | 179 RON | 731 RON | 792 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
|---|