Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39563328
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SPANGE IULIANA, SPANGE MAIK
Prin: SPANGE IULIANA, SPANGE MAIK
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
329.458 RON
Profit net
241.564 RON
Capitaluri proprii
241.804 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 320.638 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 226.756 RON | 390.863 RON | 307.233 RON | 245.498 RON | 245.325 RON | 344.954 RON | 329.458 RON |
| Profit net | 24.484 RON | 160.141 RON | 96.272 RON | 75.614 RON | 205.198 RON | 278.892 RON | 241.564 RON |
| Total active | 28.063 RON | 165.468 RON | 251.222 RON | 309.701 RON | 229.951 RON | 346.909 RON | 285.004 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Active circulante | 28.063 RON | 165.468 RON | 251.222 RON | 309.701 RON | 229.951 RON |
Comparație cu 679 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 346.909 RON |
| 285.004 RON |
| Capitaluri proprii | 24.684 RON | 160.381 RON | 246.653 RON | 302.267 RON | 206.289 RON | 279.182 RON | 241.804 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.379 RON | 5.087 RON | 4.569 RON | 7.434 RON | 23.662 RON | 67.727 RON | 43.200 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|