Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39872340
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POP VASILE FLORIN
Prin: POP VASILE FLORIN
Prin: POP VASILE FLORIN
Prin: POP VASILE FLORIN
Prin: POP VASILE FLORIN
Prin: POP VASILE FLORIN
Prin: POP VASILE FLORIN
Prin: POP VASILE FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
40.920 RON
Profit net
13.346 RON
Capitaluri proprii
13.586 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 99.037 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.007 RON | 148.937 RON | 59.516 RON | 49.003 RON | 172.143 RON | 113.867 RON | 107.437 RON | 40.920 RON |
| Profit net | -3.360 RON | 219.931 RON | 113.089 RON | 134.189 RON | 85.838 RON | 39.283 RON | 32.504 RON | 13.346 RON |
| Total active | 23.741 RON | 231.211 RON | 135.312 RON | 170.837 RON | 123.345 RON | 125.510 RON | 126.199 RON | 67.564 RON |
| Active imobilizate | 316 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 1009 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.425 RON |
| 231.211 RON |
| 135.312 RON |
| 170.837 RON |
| 123.345 RON |
| 125.510 RON |
| 126.199 RON |
| 67.564 RON |
| Capitaluri proprii | -3.160 RON | 216.771 RON | 113.289 RON | 134.389 RON | 86.038 RON | 92.921 RON | 125.425 RON | 13.586 RON |
|---|
| Datorii totale | 26.901 RON | 14.440 RON | 22.023 RON | 36.448 RON | 43.947 RON | 32.589 RON | 858 RON | 54.061 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|