Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 ian. 2023 și 24 mar. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 64 atribuiri.
Proces-verbal contravenții A4 3ex set 9 coli
Caiet de lucru A4 100 file
Registru intrare-iesire A4 100 file
TIPIZATE DIVERSE
TIPIZATE DIVERSE
Brosura A5
TIPIZATE DIVERSE
Autorizație sanitară A4
Proces verbal contraventii 3ex set 9 coli
Brosura ”Viața ta, sănătatea ta” A5 color
Registru recepție eliberare probe A4 100 file
Carnet A5 3ex
Pliant Energizant A5 carton, color
Carnet A4 100 file numerotat
TIPIZATE DIVERSE
Proces verbal contraventii 3ex set 9 coli
Registru dezinfecții A4 100 file numerotat
TIPIZATE DIVERSE
Coperți arhivare A4 carton personalizate (set)
Tipizate diverse
Tipizate diverse
Registru intrare ieșire A4 100 file copertat
Carnet A4 100 file
Propunere angajare A4 3 coli/set
Pliant A6 color, carton
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40037564
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GRECESCU CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
301.797 RON
Profit net
85.814 RON
Capitaluri proprii
384.735 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 288.447 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 91.220 RON | 94.269 RON | 107.646 RON | 119.586 RON | 168.014 RON | 211.012 RON | 301.797 RON |
| Profit net | 0 RON | 46.850 RON | 64.078 RON | 86.979 RON | 96.173 RON | 6.626 RON | 13.014 RON | 85.814 RON |
| Total active | 200 RON | 52.064 RON | 124.415 RON | 208.824 RON | 295.879 RON | 325.589 RON | 330.867 RON | 405.949 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 200 RON |
Comparație cu 12 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 52.064 RON |
| 124.415 RON |
| 208.824 RON |
| 295.879 RON |
| 325.589 RON |
| 330.867 RON |
| 405.949 RON |
| Capitaluri proprii | 200 RON | 47.050 RON | 111.129 RON | 198.107 RON | 294.280 RON | 300.907 RON | 313.921 RON | 384.735 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 5.014 RON | 13.286 RON | 10.717 RON | 1.599 RON | 24.682 RON | 16.946 RON | 21.214 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
|---|