Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40058656
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STAMATE DANIELA
Prin: STAMATE DANIELA
Prin: STAMATE DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
80.295 RON
Profit net
-5 RON
Capitaluri proprii
89.460 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 220.014 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.968 RON | 164.771 RON | 98.857 RON | 159.714 RON | 247.966 RON | 273.994 RON | 80.295 RON | — |
| Profit net | 5.130 RON | -2.744 RON | -15.248 RON | 6.063 RON | 24.919 RON | 65.802 RON | 5.343 RON | -5 RON |
| Total active | 55.313 RON | 196.324 RON | 293.301 RON | 349.530 RON | 440.256 RON | 492.357 RON | 426.105 RON | 426.099 RON |
| Active circulante | 55.313 RON | 196.324 RON | 293.301 RON | 349.530 RON | 440.256 RON | 492.357 RON | 426.105 RON | 426.099 RON |
Comparație cu 14117 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 5.330 RON |
| 2.586 RON |
| -12.662 RON |
| -6.598 RON |
| 18.321 RON |
| 84.123 RON |
| 89.465 RON |
| 89.460 RON |
| Datorii totale | 52.643 RON | 196.524 RON | 305.963 RON | 359.073 RON | 421.935 RON | 408.234 RON | 336.640 RON | 336.639 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|