Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41019086
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NOVAC MIHAI
Prin: NOVAC MIHAI
Prin: NOVAC MIHAI
Prin: NOVAC MIHAI
Prin: NOVAC MIHAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
259.210 RON
Profit net
107.391 RON
Capitaluri proprii
126.251 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 247.841 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 230.415 RON | 295.200 RON | 258.140 RON | 292.210 RON | 238.980 RON | 227.970 RON | 259.210 RON |
| Profit net | 188.866 RON | 213.500 RON | 187.341 RON | 184.977 RON | 89.955 RON | 58.620 RON | 107.391 RON |
| Total active | 193.422 RON | 218.758 RON | 194.719 RON | 195.009 RON | 99.370 RON | 74.501 RON | 136.295 RON |
| Active circulante | 193.422 RON | 218.758 RON | 194.719 RON | 195.009 RON | 99.370 RON | 74.501 RON | 136.295 RON |
| Capitaluri proprii | 189.066 RON | 213.739 RON | 187.581 RON | 185.217 RON |
Comparație cu 321 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 90.195 RON |
| 58.860 RON |
| 126.251 RON |
| Datorii totale | 4.356 RON | 5.019 RON | 7.138 RON | 9.792 RON | 9.175 RON | 15.641 RON | 10.044 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | — | 2 |
|---|