Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 feb. 2018 și 25 iun. 2018.
Revizuire si completare documentatie tehnico-economica Construire Camin Cultural Buzaiel, com. Vama
DOCUMENTATIE TEHNICO-ECONOMICA PENTRU REPARATII CURENTE CĂMIN CULTURAL ACRIȘ
Releveu arhitectura - plan nivel pentru „Brutarie comuna Vama Buzăului”
Proiectare arhitectura, instalatii, elaborare documentatii tehnice pentru obtinere avize si acorduri
INTOCMIRE STUDIU DE FEZABILITATE PENTRU INVESTITIA CAMIN CULTURAL BUZAIEL
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4193486
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
7.515 RON
Profit net
8 RON
Capitaluri proprii
-17.701 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 151.110 RON | 38.974 RON | 4.350 RON | 5.179 RON | 40.968 RON | 2.656 RON | 45.004 RON | 2.800 RON | 8.740 RON | 72.311 RON | 3.400 RON | 7.515 RON | — | — | — |
| Profit net | 50.516 RON | -19.796 RON | -64.511 RON | -28.222 RON | -9.937 RON | -2.651 RON | 29.320 RON | -30.016 RON | 7.458 RON | 45.048 RON | 4.038 RON | 7.097 RON | -209 RON | -41 RON | 8 RON |
Comparație cu 31 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2021.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 90.277 RON | 21.050 RON | 8.926 RON | 4.020 RON | 23.168 RON | 20.166 RON | 54.276 RON | 18.172 RON | 17.225 RON | 58.645 RON | 61.300 RON | 11.200 RON | 10.782 RON | 10.741 RON | 10.750 RON |
|---|
| Active imobilizate | 17.581 RON | 8.507 RON | 2.804 RON | 1.712 RON | 715 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 72.696 RON | 12.543 RON | 6.122 RON | 2.308 RON | 22.453 RON | 20.166 RON | 54.276 RON | 18.172 RON | 17.225 RON | 58.645 RON | 61.300 RON | 11.200 RON | 10.782 RON | 10.741 RON | 10.750 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.623 RON | -15.331 RON | -79.843 RON | -108.064 RON | -78.001 RON | -80.652 RON | -52.831 RON | -82.847 RON | -76.055 RON | -31.848 RON | -27.810 RON | -17.340 RON | -17.669 RON | -17.710 RON | -17.701 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.438 RON | 36.381 RON | 88.769 RON | 112.084 RON | 101.169 RON | 100.818 RON | 107.107 RON | 101.019 RON | 93.280 RON | 90.503 RON | 89.120 RON | 28.550 RON | 28.461 RON | 28.461 RON | 28.461 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|