Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 mar. 2017 și 13 dec. 2018.
Se afișează cele mai recente 25 din 77 atribuiri.
Achizitie usa termopan pentru biblioteca comunala
Flotor WC
Rezervor WC cu izolatie interioara
Solutie pentru paduchi
COS GUNOI MARE
COLTAR LAMBRIU
PACHET MATERIALE CURATENIE
COS GUNOI MIC
Folie PVC (KG) neagra
PACHET MATERIALE DE REPARATII
PACHET MATERIALE CURATENIE
TRUSA SCULE
SET IMBUSURI
ROTI CARUCIOR CU SUPORT
PACHET MATERIALE CURATENIE
COLTAR LAMBRIU
PACHET MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL
Nisip antiderapant
Solutie pentru deparazitare
Lame de ras
Folie PVC (KG) neagra
BATERII CHIUVETA
broasca usa aluminiu
lacat usi metal mare
prelungitoare cu protectie Well
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4305091
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RĂILEANU ELENA
Prin: RĂILEANU ELENA
Prin: RĂILEANU ELENA
Prin: RĂILEANU ELENA
Prin: RĂILEANU ELENA
Prin: RĂILEANU ELENA
Prin: RĂILEANU ELENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
164.204 RON
Profit net
2.349 RON
Capitaluri proprii
148.481 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 228.900 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 463.756 RON | 420.750 RON | 408.626 RON | 405.209 RON | 398.061 RON | 346.785 RON | 435.687 RON | 506.448 RON | 364.416 RON | 329.754 RON | 301.826 RON | 262.300 RON | 294.723 RON | 356.614 RON | 345.065 RON | 204.422 RON | 164.204 RON |
| Profit net | 12.078 RON | 698 RON | 2.559 RON | 7.090 RON | -4.939 RON | 16.438 RON | 40.930 RON | 63.330 RON | 58.102 RON | 72.607 RON | 58.975 RON | 50.683 RON |
Comparație cu 3408 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 63.547 RON |
| -87.458 RON |
| 48.392 RON |
| -14.281 RON |
| 2.349 RON |
| Total active | 191.471 RON | 192.937 RON | 203.764 RON | 237.595 RON | 219.383 RON | 204.850 RON | 269.227 RON | 331.077 RON | 186.327 RON | 223.009 RON | 245.781 RON | 235.298 RON | 293.587 RON | 227.234 RON | 157.494 RON | 148.410 RON | 157.663 RON |
|---|
| Active imobilizate | 48.859 RON | 28.363 RON | 22.948 RON | 5.886 RON | 2.522 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 80 RON | 80 RON | 1.854 RON | 1.854 RON |
|---|
| Active circulante | 142.612 RON | 164.574 RON | 180.816 RON | 231.709 RON | 216.861 RON | 204.850 RON | 269.227 RON | 331.077 RON | 186.327 RON | 223.009 RON | 245.781 RON | 235.298 RON | 293.587 RON | 227.154 RON | 157.414 RON | 146.556 RON | 155.809 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 103.213 RON | 103.912 RON | 110.231 RON | 109.141 RON | 98.216 RON | 114.654 RON | 155.585 RON | 218.914 RON | 77.491 RON | 1.587 RON | 60.562 RON | 111.247 RON | 260.559 RON | 173.102 RON | 159.618 RON | 146.132 RON | 148.481 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.634 RON | 89.025 RON | 93.533 RON | 128.454 RON | 121.167 RON | 101.192 RON | 120.146 RON | 115.219 RON | 109.752 RON | 221.422 RON | 185.219 RON | 124.051 RON | 33.028 RON | 54.132 RON | -2.124 RON | 2.278 RON | 9.182 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 6 | 5 | 5 | 6 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
|---|