Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4388194
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZAMFIR TĂNASE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
167.411 RON
Profit net
13.270 RON
Capitaluri proprii
116.970 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 142.553 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 170.047 RON | 118.022 RON | 105.722 RON | 108.252 RON | 102.108 RON | 109.271 RON | 77.566 RON | 67.792 RON | 50.688 RON | 76.383 RON | 125.319 RON | 95.539 RON | 175.880 RON | 169.197 RON | 158.397 RON | 167.411 RON |
| Profit net | -3.992 RON | -4.776 RON | -5.692 RON | -9.981 RON | -2.713 RON | -2.674 RON | -1.170 RON | 7.372 RON | -568 RON | 13.503 RON | 22.115 RON | 15.187 RON |
Comparație cu 3616 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 42.825 RON |
| 33.244 RON |
| -69.434 RON |
| 13.270 RON |
| Total active | 99.029 RON | 100.352 RON | 101.758 RON | 117.403 RON | 125.360 RON | 139.739 RON | 174.789 RON | 200.326 RON | 206.247 RON | 213.127 RON | 269.963 RON | 313.378 RON | 394.255 RON | 432.744 RON | 370.821 RON | 384.522 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 4.375 RON |
|---|
| Active circulante | 99.029 RON | 100.352 RON | 101.758 RON | 117.403 RON | 125.360 RON | 139.739 RON | 174.789 RON | 200.326 RON | 206.247 RON | 213.127 RON | 264.963 RON | 308.378 RON | 389.255 RON | 427.744 RON | 365.821 RON | 380.147 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 15.390 RON | 10.614 RON | 4.922 RON | -5.059 RON | -7.772 RON | -10.446 RON | -11.616 RON | -4.244 RON | -4.812 RON | 56.373 RON | 78.488 RON | 93.675 RON | 136.500 RON | 169.744 RON | 103.700 RON | 116.970 RON |
|---|
| Datorii totale | 83.639 RON | 89.738 RON | 96.836 RON | 122.462 RON | 133.132 RON | 150.185 RON | 186.405 RON | 204.570 RON | 211.059 RON | 156.754 RON | 191.475 RON | 219.703 RON | 257.755 RON | 263.000 RON | 267.121 RON | 267.552 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|